HIPPO међународно такмичење из енглеског језика

Већ другу годину заредом, ученици наше школе учествују у HIPPO међународном такмичењу из енглеског језика. Прелиминарна рунда је одржана у нашој школи у петак, 1. марта. Учествовало је 15 ученика наше школе, који су били подељени у три категорије на основу узраста. У полуфинале овог такмичења пласираће се 10 посто најбоље рангираних ученика у нашој земљи.
Желимо нашим ученицима пуно среће!

Превод: Мирослав Рауш

Градско такмичење из математике

У суботу, 02 .марта у ОШ „Мирослав Антић“ Палић, одржано је Градско такмичење ученика основних школа из математике. На такмичењу су учествовали ученици четвртог, петог, шестог и осмог разреда наше школе. Ученица Ана Давчик (5.б) је освојила 1. место и пласирала се на Окружно такмичење, а ученице Петра Мачковић и Теолинда Главаш (4.б) су похваљене.
Честитамо нашим ученицима на постигнутим резултатима!
Резултате такмичења можете погледати овде.

Текст:Мирослав Рауш