Окружно првенство у атлетици

На Градском стадиону у Суботици, у уторак 26. марта 2019. године, одржано је Окружно првенство у атлетици ученика основних и средњих школа. На такмичењу су учествовали и ученици наше школе: Нађа Копиловић, Алекса Станковић, Петра Бенчик, Анамарија Ивковић, Милица Гедовић и Жељана Хорват. Ученица Нађа Копиловић (5.б) је освојила 1. место у бацању кугле, Анамарија Ивковић (8.б) је је освојила 1. место у скоку у даљ, а ученица Милица Гедовић (8.б) је освојила 3. место у бацању кугле. Нађа Копиловић и Анамарија Ивковић су се пласирале на Регионално првенство у атлетици које ће бити одржано у Новом Саду.
Честитамо нашим ученицима на постигнутим резултатима!

Текст: Мирослав Рауш

Tехничко и информатичко образовањe

У суботу, 16. марта 2019. у ОШ „Вук Караџић“ у Бајмоку, одржано је Градско такмичење ученика основних школа из техничког и информатичког образовања. На такмичењу су учествовали и ученици шестог и седмог разреда наше школе: Марија Саулић, Анастасија Обрадовић, Доријан Орчић, Иван Нађ, Милица Тиквицки и Лука Хорват. Ученик Лука Хорват (7.ц) је освојио 2. место, а ученик Иван Нађ (7.ц) је освојио 3.место и пласирали су се на Окружно такмичење.
Честитамо нашим ученицима на постигнутим резултатима!

Текст: Мирослав Рауш