Okružno prvenstvo u atletici

Na Gradskom stadionu u Subotici, u utorak 26. marta 2019. godine, održano je Okružno prvenstvo u atletici učenika osnovnih i srednjih škola. Na takmičenju su učestvovali i učenici naše škole: Nađa Kopilović, Aleksa Stanković, Petra Benčik, Anamarija Ivković, Milica Gedović i Željana Horvat. Učenica Nađa Kopilović (5.b) je osvojila 1. mesto u bacanju kugle, Anamarija Ivković (8.b) je je osvojila 1. mesto u skoku u dalj, a učenica Milica Gedović (8.b) je osvojila 3. mesto u bacanju kugle. Nađa Kopilović i Anamarija Ivković su se plasirale na Regionalno prvenstvo u atletici koje će biti održano u Novom Sadu.
Čestitamo našim učenicima na postignutim rezultatima!

Tekst: Miroslav Rauš

Tehničko i informatičko obrazovanje

U subotu, 16. marta 2019. u OŠ „Vuk Karadžić“ u Bajmoku, održano je Gradsko takmičenje učenika osnovnih škola iz tehničkog i informatičkog obrazovanja. Na takmičenju su učestvovali i učenici šestog i sedmog razreda naše škole: Marija Saulić, Anastasija Obradović, Dorijan Orčić, Ivan Nađ, Milica Tikvicki i Luka Horvat. Učenik Luka Horvat (7.c) je osvojio 2. mesto, a učenik Ivan Nađ (7.c) je osvojio 3.mesto i plasirali su se na Okružno takmičenje.
Čestitamo našim učenicima na postignutim rezultatima!

Tekst: Miroslav Rauš