Окружно првенство у атлетици

На Градском стадиону у Суботици је, у четвртак 17. октобра, одржано Окружно првенство у атлетици уз учешће близу 400 такмичара. Наши ученици: Алекса Станковић (6.б), Нађа Копиловић (6.б) и Елена Секулић (8.ц) су освојили прва места у бацању кугле у својим узрасним категоријама. Победници по дисциплинама су стекли право учествовања на Међуокружном првенству, које ће се одржати током 2. полугодишта.
Честитамо нашим ученицима и желимо им срећу у наредној фази такмичења!

Текст: Мирослав Рауш

Наградно путовање у Беч

Наша ученица, Ана Давчик (6.б) освојила је прво место на 7. Међународном такмичењу из страних језика Willkommen и као награду - путовање у Беч. Ана и наставник енглеског језика, Мирослав Рауш, заједно са организаторима такмичења и другим награђеним ученицима и наставницима су, 2. и 3. новембра, посетили Беч. Пријатан викенд уз дружење са другим ученицима и наставницима употпуниле су и посете знаменитостима овог града - попут дворца Шенбрун, Природњачког музеја и Пратера.
Честитамо нашој Ани и желимо јој успех у наредним такмичењима!

Види галерију слика

Превод: Мирослав Рауш