18. Покрајинска смотра рецитатора на хрватском језику

У петак је, 9. новембра 2019. у Градској библиотеци у Суботици, одржана 18. Покрајинска смотра рецитатора на хрватском језику.
Нашу школу је, у категорији млађег узраста, представљала ученица Николина Јурић из 3.а разреда песмом Дом аутора Ратка Зврка. У категорији средњег узраст нашу школу је представљала ученица 8.а разреда Мелиса Гаџур песмом Полудјела птица аутора Добрише Цесарића. Ментори ученика су учитељ Антун Лучић и наставница Морена Рендулић.
Похваљујемо њихове наступе и нестрпљиво их очекујемо и следеће године, а Мелиси честитамо на освојеном путовању у Осијек.
Нисмо могли не приметити и наше бивше ученице које су се, такође, истакле својим наступима и освојиле признања и награде и тако нас испуниле поносом.
Колико смо уживали у поезији, али и у дружењу са старим пријатељицама, погледајте на фотографијама.