Адвент и Божић

Читајући приче одбројавамо дане до Божића...

Мада је ова година у много ствари била другачија, да не кажемо тежа, наша школа се трудила да одржи свој континуитет у раду и активностима које спроводи из године у годину. Сви ви који нас верно пратите знате да смо остали доследни дугогодишњим активностима, али да смо покренули и нове... У последњем месецу одлучили смо не клонути духом, најснажније до сада, те смо се удружили и, осим пригодне предтаве и адвентског вашара, припремили за вас и нешто другачије ишчекивање Божића. Сваки дан ћете у 12:00 сати, на нашој страници, моћи послушати по једну причу у извођењу наших ученика, али и радника школе, како бисмо вас подсетили да је Исусово рођење све ближе. Приче које ћете имати прилику послушати, овде су да нас све подсете да је увијек важно дати најбоље од себе, а - са друге стране, остати скроман у својим захтевима према околини, јер управо се тада догађају чуда и добијамо највише.
У нади да ће вас наше приче охрабрити, развеселити, утешити и надахнути желимо вам сретне и благословене благдане!

Адвентски вашар за 2020. годину ће се, због епидемиолошке ситуације,
одржати online - и посета вашару и продаја божићних украса.