Школска слава

Обележена је школска слава Свети Сава.
Ученици наше школе, заједно са својим наставницима и учитељима, су припремили пригодан програм, где је кроз низ рецитала приказан живот и значај овог светитеља.
Присутнима се обратила и директорица школе Станислава Стантић Прћић.
Свим ученицима и запосленима честитамо школску славу. Погледајте галерију слика.

Текст: Слађана Кнежевић

Планирање дана Светог Саве

Школска слава

Школска слава „Свети Сава“ ће ове године, због неповољних околности изазваних пандемијом, а у складу са препорукама и поштовањем епидемиолошких мера, бити обележена скромно - у духу празника и у присуству мањег броја деце и одраслих.
Свечаност ће бити уприличена у фискултурној сали школе у Доњем Таванкуту, а не (како је првобитно планирано) у школи у Горњем Таванкуту. Обележавању славе ће присуствовати ученици који учествују у програму, вероучитељ, директорица школе, психолог школе, представници Школских тимова и представници Ученичког парламента.
Програм обележавања школске славе почиње у 9:00 часова, 27. јануара 2021. године.