Advent i Božić

Čitajući priče odbrojavamo dane do Božića...

Mada je ova godina u mnogo stvari bila drugačija, da ne kažemo teža, naša škola se trudila da održi svoj kontinuitet u radu i aktivnostima koje sprovodi iz godine u godinu. Svi vi koji nas verno pratite znate da smo ostali dosledni dugogodišnjim aktivnostima, ali da smo pokrenuli i nove... U poslednjem mesecu odlučili smo ne klonuti duhom, najsnažnije do sada, te smo se udružili i, osim prigodne predtave i adventskog vašara, pripremili za vas i nešto drugačije iščekivanje Božića. Svaki dan ćete u 12:00 sati, na našoj stranici, moći poslušati po jednu priču u izvođenju naših učenika, ali i radnika škole, kako bismo vas podsetili da je Isusovo rođenje sve bliže. Priče koje ćete imati priliku poslušati, ovde su da nas sve podsete da je uvijek važno dati najbolje od sebe, a - sa druge strane, ostati skroman u svojim zahtevima prema okolini, jer upravo se tada događaju čuda i dobijamo najviše.
U nadi da će vas naše priče ohrabriti, razveseliti, utešiti i nadahnuti želimo vam sretne i blagoslovene blagdane!

Adventski vašar za 2020. godinu će se, zbog epidemiološke situacije,
održati online - i poseta vašaru i prodaja božićnih ukrasa.