Čitanjem do zvijezda

Učenici 7.a razreda: Fabijan Dulić, Luka Vuković i Martin Vuković, učestvovali su, 3. marta, na sledećem (drugom) nivou takmičenja u znanju i kreativnosti Čitanjem do zvijezda za osnovne škole koji je održan u Gradskoj biblioteci Subotica.
Osvojili su 3. mesto i osvojili 52 boda (Fabijan Dulić - 19 bodova, Luka Vuković - 18 bodova i Martin Vuković - 15 bodova). Škola „Matko Vuković“ iz Subotice osvojila je 2. mesto sa osvojenih 76 bodova, kao i 1. mesto sa osvojenih 79 bodova. Upravo su se te dve ekipe plasirale i na treći, a ujedno i poslednji nivo takmičenja, koji će biti održan (online) u mesecu maju ove godine.
Čestitamo našim učenicima i želimo im još više uspeha sledeće godine, jer književnost otkriva ono što stvarnost skriva.