Buchmesse

Ученици виших разреда наше школе посетили су, у понедељак 22. октобра 2018. године, Сајам књига у Београду заједно са наставницама: Данијелом Раднић и Сандром Илић Костић.
Ђаци су били у прилици да купе жељене књиге по промотивним ценама и да уживају у шароликости издавачких штандова.
Након тога су посетили Тржни центар Ушће где су имали прилику да ручају и да се разоноде. Пре одласка у позориште, прошетали смо се Кнез Михајловом улицом и осетили њене вечерње чари и претпразнички дух.
Овај диван дан крунисан је маестралном комедијом Љубавно писмо коју су извели великани нашег глумишта: Горица Поповић, Миодраг Крстовић, Татјана Бошковић, Бранислав Зеремски, Дубравка Мијатовић и други.
Иако је пут био напоран, лепи утисци и осмеси на лицима су оно што се дуго памти.