Professionelles Treffen in unserer Schule

U našoj školi 26. rujna održan je stručni skup pod nazivom Organizacija rada tijekom izvanrednog stanja u odgojno-obrazovnim i obrazovno-odgojnim ustanovama koji je organizirala Fondacija za razvoj hrvatske zajednice u Republici Srbiji „Cro-Fond“ i HPD „Bela Gabrić“. Skup je bio namijenjen odgojiteljima, nastavnicima i profesorima koji rade u nastavi na hrvatskome jeziku, a otvorila ga je moderatorica Margareta Uršal.
Na početku skupa prisutne je pozdravila ravnateljica škole Stanislava Stantić Prćić te im je dobrodošlica iskazana i malim znakom pažnje ‒ jabukom koja je simbol Tavankuta te školskim časopisom Gupčevi školarci. Osim toga, sudionici skupa imali su priliku razgledati školu, doživjeti radove te čuti o brojnim aktivnostima u kojima učenici i nastavnici naše škole sudjeluju.