Slatkiš za osmeh

Učenički parlament škole organizirao je humanitarnu akciju Slatkiš za osmijeh, uz podršku nastavnica Danijele Radnić i Sandre Ilić Kostić.
Naime, tokom prethodnog tjrdna sakupljali su se slatkiši za djecu iz vrtića Petar Pan u Donjem Tavankutu. Svatko tko je bio u mogućnosti doneo je čokoladicu, bananicu ili neki sličan slatkiš, a posle završetka akcije napravljeni su paketići za svako dijete u vrtiću.
Podela ovih skromnih, ali od srca pripremljenih poklončića, održana je 5. prosinca u prostorijama vrtića. Sva djeca i njihovi odgojitelji bili su prijatno iznenađeni ovim gestom i nisu štedeli svoje osmijehe.
Cilj akcije bio je da obradujemo naše mališane i da im pokažemo da njihovi veliki drugari misle na njih. (Siehe die Bildergalerie)