Други о нама

Подели са пријатељима

08 октобар 2019. године

Obilužena „Dičija nedilja” i u bunjevačkoj zajednici.

Веза ка тексту на сајту Bunjevci.net

07.10.2019.

Делегација из Загреба у посети нашој школи

Прилог преузет са портала Радио Телевизије Суботица:

03.01.2019.

Текст Захвале гостију из Загребачке жупаније нашој школи 12. листопада 2018. године.

Поштовани,
најљепше Вам захваљујем на прекрасном дочеку дјелатника и ученика школе. Било нам је заиста јако лијепо. Предавачи, колеге Кристијан и Бранко су били одлични, предавања су била занимљива и врло поучна. Кухарица нам је припремила укусне колаче (заборавила сам како се зову), било занимљиво пробати глачати рољањем и на крају смо израђивали украсе од сламе уз одлично водство. Заиста је све било јако поучно и прекрасно припремљено С одушевљењем смо слушали о бројним активностима школе и вјерујем да ће то бити и потицај за нову сурадњу.
Теренски стручни скуп који смо организирали, био је за учитеље географије Загребачке жупаније. Придружило нам се јеи неколико колега из Града Загреба који су изразили жељу доћи поново са својим Жупанијским или Учитељским вијећем.
Колега Кристијан Жежељ из ОШ "Брдовец" је на приједлог својег равнатеља донио донацију (трокути за математику, компаси и карте). Донацију је послала и Школска књига коју је донио њихов представник који нам се придружио на путу.
Пренесите наше поздраве свим дјелатницима и ученицима школе.
Срдачан поздрав,
Марина Периша

20.12.2018. године

Сајт Основне школе „Иван Милутиновић“ из Вишњице код Београда о посети нашој школи.

Веза ка тексту