Наши бивши ђаци

На овој страници ћемо вас упознати са нашим бившим ђацима и њиховим активностима, резултаима и успесима у домену науке, културе, уметности, спорта и других области живота и рада. Онима који су своје прва сазнања о васпитању и образовању стекли у својој породици и нашој школи.

Уколико сматрате да се са Вашим активностима, резултатима и успесима из живота и рада требају упознати и посетиоци школске интернет странице - обавестите нас о томе и доставите нам:

- Текст, фотографије и друге прилоге о Вашим активностима, резултатима и успесима и
- Своју кратку биографију са фотографијом (уколико нам се јављате по први пут).

Уколико Ви познајете некога са чијим се активностима, резултатима и успесима из живота и рада требају упознати и посетиоци школске интернет странице - обавестите нас о томе.

Пишите на адресу школске интернет странице.

Дарио Војнић Хајдук

Биографија

28. децембар 2019. године

Учествује у конкурсу „Читањем до звезда“ и тако показује своје умеће у области мултимедије.
Погледајте рад за конкурс.

Завршио Курс за продукцију звука и видеа и тиме постао сертификовани продуцент звука и видеа.

Буњевачке игре

1985. година

Снимљено код школе 1985. године. Свирају и играју наши бивши ђаци - чланови КУД-а „Матија Губец". Погледајте видео запис.