Sajam knjiga

Učenici viših razreda naše škole zajedno s nastavnicama: Danijelom Radnić i Sandrom Ilić Кostić posjetili su, u ponedjeljak 22. listopada 2018. godine, Sajam knjiga u Beogradu.
Učenici su mogli kupiti željene knjige po promotivnim cijenama i uživati u šarolikosti izdavačkih štandova.
Nakon toga posjetili su Trgovački centar Ušće gdje su mogli ručati i razonoditi se. Prije odlaska u kazalište, prošetali smo Кnez Mihajlovom ulicom i osjetili njene večernje čari i pretpraznički duh.
Ovaj divan dan okrunjen je maestralnom komedijom Ljubavno pismo koju su izveli velikani našega glumišta: Gorica Popović, Miodrag Кrstović, Tatjana Bošković, Branislav Zeremski, Dubravka Mijatović i drugi.
Iako je put bio naporan, lijepi dojmovi i osmjesi na licima ono su što se dugo pamti.