Hippo, međunarodno natjecanje iz engleskog jezika

Učenici naše škole sudjeluju u HIPPO međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika već petu godinu zaredom. Prvi krug natjecanja je održan u našoj školi u petak,11 ožujka. Sudjelovalo je 14 učenika naše škole, koji su bili podijeljeni u tri kategorije, ovisno o uzrastu: Dušan Urukalo, Andrej Davčik, Teodora Vujković, Hana Lebović, Marijana Skenderović, Nemanja Vojnić Hajduk i Ivan Horvat (Hippo 1), Miljana Antal i Nemanja Moravčić (Hippo 2), Ivana Moravčić, Jonatan Sijanta, Ana Davčik, Andreas Damjanoski i Anđela Stantić (Hippo 3). U polufinale ovog natjecanja plasirat će se 10 posto najbolje rangiranih učenika u našoj zemlji.
Hvala učiteljicama Svetlani Pribičević, Ibolji Vukobratović i psihologu škole Dragani Miranović za pomoć pri organiziranju natjecanja u našoj školi.
Želimo našim učenicima puno sreće! Pogledajte galeriju slika.

Prijevod: Miroslav Rauš