„Putovima Ante Sekulića“

Podijeli sa prijateljima

Program za za skup u povodu obilježavanja dana „Putovima Ante Sekulića“, od 17. do 19 svibnja 2018. godine

17. 5. 2018. godine (četvrtak)

  • 14,00 - Dolazak gostiju u Sombor, gdje goste dočekuje župnik Franjo Ivanković (broj mobitela: +381(0)694767408);
  • Obilazak Sombora;
  • 15,00 - Polazak za Tavankut;
  • 16,00 - Dolazak u Tavankut - osvježenje u kabinetu za Glazbenu kulturu (Pribičević, Skenderović, Stantić, Francišković, Marjanušić);
  • Razmješataj djece i odraslih po objektima: škola - svi dječaci i učitelj Vedran Iskra, samostan - sve djevojčice i dvije učiteljice (po dogovoru), salaš - ravnateljica (jednokrevetna soba), vozač (jednokrevetna soba) i ostali učitelji u dvokrevetnim sobama;
  • 17,00 - Radionica "Upoznavanja" (Larisa Gvozdenović);
  • 17,30 - Proba priredbe - gosti i domaćini (Sonja, Sandra, Sanjin);
  • 18,30 do 19,00 - Radionica “Roljanje” (Danijela R. i Miroslav R.);
  • 19,00 - Večera za učenike - kabinet za Glazbenu kulturu;
  • 19,30 “Karaoke” (Strahinja, Stevan);
  • 20,00 - Večera za odrasle u “Galeriji” u Tavankutu (Sandra, Mirjana C., Sanjin, Danijela, Slavko B.);

18. 5. 2018. godine (petak)

  • 08,00 - Doručak;
  • Nakon doručka do 10,00 - Radionica “Slama” (Zora Sloboda);
  • 10,00 do 11,00 - Radionica “Putovima Ante Sekulića” (Sanjin I Mirjana C.);
  • 11,15 - Polazak za Suboticu (Mirjana i Zoran Đ.);
  • Obilazak grada do 13,30;
  • Odlazak na Palić;
  • 14,30 - Polazak za Suboticu;
  • 15,00 - Obilazak katedrale u Subotici;
  • Povratak u Tavankut;
  • Po dolasku u Tavankut ručak u glazbenom kabinetu;
  • 17,00 - Priprema za program;
  • 18,00 - Svečani program “Putovima Ante Sekulića” u holu škole;
  • 19,00 - Večera za djecu u kabinetu za Glazbenu kulturu;
  • 19,30 - “Disco"-večer (Strahinja);
  • 20,00 - Večera za odrasle u “Galeriji” u Tavankutu (Zora, Ivana, Stanislava i Miroslav R.); 

19. 5. 2018. godine (subota)

  • 8,00 - Doručak;
  • 9,00 do 10,00 - Radionica “Osjetila” (Kristijan);
  • 10,00 do 11,00 - Radionica “Putevima glagoljice” (Kristijan);
  • 11,00 do 12,00 - Radionica “Mostovi tolerancije” (Larisa Gvozdenović);
  • 12,30 - Ručak u kabinetu za Glazbenu kulturu - za sve sudionike;
  • Nakon ručka - ispraćaj gostiju.

Svi zaposlenici naše škole pozvani su na suradnju, a u zagradama su navedeni izravni sudionici određenog dijela programa, također - iz naše škole. Hvala!

Odgovori