Slatkiš za osmijeh

Članovi su Učeničkoga parlamenta naše škole, petoga dana Dječjega tjedna, zajedno s ravnateljicom škole Stanislavom Stantić Prćić i nastavnicom Danijelom Radnić, sada već tradicionalno, posjetili svoje malene prijatelje u vrtiću Petar Pan u Donjemu Tavankutu.
Parlamentarci su mališanima i njihovim odgajateljima izmamili osmijehe na licima jer su ih darivali slatkišima, jabukama i računalom. Tijekom čitavoga Dječjeg tjedna, svi učenici viših razreda, nesebično su donosili i sakupljali slatkiše, da bi sve proteklo u duhu ovogodišnjega slogana: Podijeljena je sreća dva puta veća. Svi zaposleni u vrtiću bili su posebno zahvalni na računalu koji će im olakšati realizaciju aktivnosti s mališanima i istaknuli su važnost kvalitetne suradnje s našom školom.
U duhu dobročinstva, već se radujemo sljedećemu Dječjem tjednu i nesebično dijelimo sreću i osmijehe s našim malim prijateljima iz vrtića Petar Pan.

Prijevod: Morena Rendulić