Kerületi atlétikai bajnokság

A kerületi atlétikai bajnokságot október 17-én, csütörtökön, Szabadka város stadionján rendezték, közel 400 versenyző részvételével. Tanulóink, Aleksa Stanković (6.b), Nadja Kopilović (6.b) és Elena Sekulić (8.c) korosztályukban elnyerték az első helyet a dobásban. Az egyes versenyágak nyertesei megszerezték a jogot a regionális atlétikai bajnokságon való részvételre.
A regionális atlétikai bajnokság helyét és időpontját még nem határozták meg, de a 2019/2020-as tanév második félévében kerül megrendezésre.
Gratulálunk tanulóinknak és sok sikert kivánunk a következő versenyre!

Fordítás: Ibolja Vitasović

Jutalomutazás Bécsbe

Iskolánk tanulója, Ana Davčik (6.b) megnyerte az első helyet a Willkommen 7. Nemzetközi Nyelvi Versenyén és ezzel elnyerte a kirándulást Bécsbe Anna és angol nyelvtanára, Miroslav Rauš, a verseny közös szervezője és más díjnyertes hallgatók és oktatók,november 2. és november 3-án látogatást tettek Bécsbe. A kellemes hétvégét még szebbé tették a látogatások: a Schönbrunn Palotába, A természettudományi múzeumba é s Praterba.
Gratulálunk Annának és további sok sikert kivánunk az elkövetkezendő versenyeken!
Lásd a képgallériát

Fordítás: Ibolja Vitasović