Tanulói sarok (COVID)

Értesítések az oktatási munka időben történő megvalósításáról
a COVID-19 járvány időtartama

Listáját a diákok magasabb (5.-8.) Évfolyamokon, akik kénytelenek külön órákra járnak az időszakban hétfőtől június 1., a kedd, június 16, 2020.

Értesités a tanitási terv távoktatáson belüli megvalósitására az általános iskolás tanulók számára.

A cimek, melyeken követhetitek a távoktatással kapcsolatos információkat, a következők:

A tanitás menetrendje,
Tanügyi Minisztérium.

A tanulók számára elkészitett tartalmak ls a tanitási egységek a következő tv kanálisokon lesznek elérhetőek:

- 2. csatorna, Szerbia rádiótelevíziója,
- 3. csatorna, Szerbia rádiótelevíziója (kisebbségi nyelveken oktatás),
- 2. csatorna, Vajdaság rádiótelevíziója (oktatás a nemzeti kisebbségek nyelvein) és
- A multimédia platform RTS Planet .

Fordítás: Ibolja Vitasović

Minden jó lesz

U ovom vremenu osamljenosti i daljine, u nadi da će sve brzo proći i životi naših učenika nastaviti onako kako je i bilo prije pandemije gripe Covid-19, učenici naše škole, skupa sa nastavnicama: Danijelom Radnić i Josipom Kojić, prihvatili su inicijativu djece iz Italije, koja se suočila sa istim problemom kao i mi, te su nacrtali dugu kao simbol nade i ukrasili prozore kuća ili balkona.
Pod nazivom ove inicijative „Sve će biti dobro“ uređen je pano na ulazu u školu, koga ukrašavaju i neki od učeničkih radova.

Vészhelyzet

FONTOS KÖZLEMÉNY

Értesitjük a tanulókat, a szülőket és az iskola dolgozóit, hogy az előállt vészhelyzet miatt a Szerb Köztársaság területén hétfőtől, 2020. mércius 16, megszűnik a tanitás az iskolában és minden aktivitás, ami a tanitási folyamathoz kapcsolódik.
Minden további tudnivaló, amely ehhez kapcsolódik meagtalálhataó lesz az iskola weboldalán, valamint a közmédia által.

Fordítás: Ibolja Vitasović

Értesités az igazgatók (iskolák) számára a Szerb Köztársaságban kialakult vészhelyzettel kapcsolatban.

Értesítés a szakmunkatársak, tanárok és osztályfőnökök számára a nevelési és oktatási terv távoktatással történő megvalósitásáról az általános iskolákban.

Értesítés az általános iskolás szülőknek/törvényes képviselőknek.

Értesítés az iskolai naptár megváltoztatásáról.

Az információkat és a bejelentéseket a következő címen is követheti:

Tanulói sarok, Szülői sarok i Tanári sarok