Édességgel egy mosolyért

Iskolánk diákparlamentjének tagjai a Gyerekhét ötödik napján Stanislava Stantić Prćić iskolaigazgatóval és Danijela Radnić tanárnővel együtt, immár hagyományosan, meglátogatták kis barátaikat a Donji Tavankut „Petar Pan" óvodában.
A parlamenti képviselők mosolyokat váltottak ki a gyerekek és nevelőik arcáról, mert édességet, almát és számítógépet adtak nekik. Az egész gyermekhét alatt minden középiskolás diák önzetlenül hozott és gyűjtött édességeket, hogy minden az idei szlogen szellemében múljon el: „A közös boldogság kétszer olyan nagy". Különösen hálás volt az óvoda minden dolgozója a számítógépnek, amely megkönnyíti a gyermekekkel folytatott tevékenységek megvalósítását, és hangsúlyozta az iskolánkkal való minőségi együttműködés fontosságát.
A jótékonyság jegyében már nagyon várjuk a következő Gyermekhetet, és önzetlenül megosztjuk a boldogságot és a mosolyt óvodás kis barátainkkal.

Fordítás: Ibolja Vitasović