Az iskola a Corone vírus idején

Mere zaštitite od respiratornih infekcija

- Izbegavajte kontakte sa osobama koje kašlju, kijaju, curi im iz nosa i imaju povišenu temperaturu.
- Izbegavajte masovna okupljanja i boravak u prostoru gde se nalazi veliki broj ljudi.
- Često i temeljno perite ruke (pranje vodom i sapunom najmanje 20 sekundi ili, ako to nije moguće, korišćenje alkoholnih gelova za dezinfekciju ruku).
- Kada kašljete ili kijate, pokrijte usta i nos papirnom maramicom i bacite je odmah u kantu za đubre!
- Ako nemate papirnu maramicu, pokrijte usta i nos povijenim laktom.
- Ne doditujte prstima oči, nos i usta.
- Izbegavajte rukovanje, zagrljaj i ljubljenje.
- Držite se na odstojanju od 2 metra od sagovornika.
- Provetravajte prostorije u kojima boravite.
- Boravite što više vremena na otvorenom.

2020/21 tanév.

- Tanítás szervezése, hétfőtől április 19-ig.
- Ajánlások a COVID-19 megelőzésére az iskolai környezetben (Szerbiai Közegészségügyi Intézet „Dr. Milan Jovanović Batut").
- Szakmai utasítások az oktatás megszervezéséhez és végrehajtásához az általános iskolában a 2020/2021-es tanévben.

- Ajánlások az iskoláknak a COVID-19 előfordulásának kezelésére a diákokban vagy az alkalmazottakban (Szerbiai Közegészségügyi Intézet „Dr. Milan Jovanovic Batut").
- Intézkedési kritériumok a COVID-19 előfordulása esetén az iskolákban.