Iskolanap

2018. február 2-án, pénteken iskolanapot ünnepelt a tavankúti Matija Gubec Általános Iskola. A vendégek, a tanulók és a dolgozók a Városháza dísztermében gyülekeztek. A programot az iskola kórusának előadása gazdagította és a  Levenda kórus Szamoborból. A tanulókhoz és a dolgozókhoz vendégek érkeztek Horvátországból, Bosznia- Hercegovinából és Szerbia egész területéről. Az ünnepélyes napon jelen volt: Velimir Pleša Horvátország főkonzula, Slavko Kojić és Danijela Franić- Zágráb város képviselői és Fehérvári Magda, a Társadalmi Tevékenységek Titkárságának titkárhelyettese.  Az iskola dolgozója, Mirjana Kopilović nyugdíjaztatása alkalmából egy szalmából készített képet kapott a diákoktól és a munkatársaitól. Az ünnepség fő támogatója Zágráb megye volt, melyet Darinka Balen és Dubravka Martić képviselt.

Vélemény, hozzászólás?