Nyitólap

Oszd meg barátaiddal

FONTOS KÖZLEMÉNY

Értesitjük a tanulókat, a szülőket és az iskola dolgozóit, hogy az előállt vészhelyzet miatt a Szerb Köztársaság területén hétfőtől, 2020. mércius 16, megszűnik a tanitás az iskolában és minden aktivitás, ami a tanitási folyamathoz kapcsolódik.
Minden további tudnivaló, amely ehhez kapcsolódik meagtalálhataó lesz az iskola weboldalán, valamint a közmédia által.

Fordítás: Ibolja Vitasović

Értesités az igazgatók (iskolák) számára a Szerb Köztársaságban kialakult vészhelyzettel kapcsolatban.

Értesítés a szakmunkatársak, tanárok és osztályfőnökök számára a nevelési és oktatási terv távoktatással történő megvalósitásáról az általános iskolákban.

Értesítés az általános iskolás szülőknek/törvényes képviselőknek.

Értesítés az iskolai naptár megváltoztatásáról.

Az információkat és a bejelentéseket a következő címen is követheti:

Tanulói sarok, Szülői sarok i Tanári sarok

Üdvözöljük a tavankúti Matija Gubec Általános Iskola tanulóinak és tanárainak honlapján.

A prezentáció az a hely, ahol Önt értesítjük az iskolánkról és az iskolai aktivitásokról, de a feladata az is, hogy oktassa a tanulókat, tanárokat, szülőket és a helyi közösségeket a tudomány, a technika, a sport... területén.

Web-oldalunk rendezésénél nagy hangsúlyt fektetünk a következő tényezők tiszteletben tartására:
- a domenek törvényességére, terjedelmére és fajtájára.
- az intézmény integritására,amelyet a web-oldal képvisel, valamint a dolgozók, szülők és tanulók integritására.
- a személyi adatok titokban tartására való jogára, úgy a tanulók, szülők, vlamint a foglalkozottakat illetően.
- a feltüntetett adatok pontosságára, (a forrás hitelességére) oly módon,hogy az adatokat szerzői joggal tüntetjük fel, az adatokat ellenőrizzük, nyilvántartjuk és megőrizzük egy meghatározott ideig.

Web-oldalunk öt nyelven érhető el: szerbül és horvátul (amely nyelveken hivatalosan folyik az oktatás), magyarul (mint a környezet nyelve), valamint angolul és németül (mint idegen nyelvek). A szerb nyelvű web-oldal ciril és latin irásban is elérhető.
Minden oldal le van forditva ezekre a nyelvekre és hozzáférhető  az iskola web-oldalán.

A webes prezentáció az elkészítés és az elkészítés során, és kérjük a megelégedést és a megértést. Köszönöm!