Горњи Таванкут

Уређење школског двооришта

Акција уређења школског дворишта у Горњем Таванкуту овог пролећа одвијала се у четири етапе:
1. Поправка тобогана (породица Мујановић);
2. Дан планете Земље: чишћење школског дворишта и околине (породице: Мујановић, Берберовић, Човић и Колар);
3. Уклањање високог шибља уз источни и јужни део ограде школског дворишта и кошење траве (породице: Мујановић, Човић, Димитријевић, Вукманов-Шимоков, Скендеровић, Јозић и Балажевић) и
4. Поравнавање терена багером (породица Мујановић).
Хвала, у име школе, свим родитељима који су прикупили новац за излазак багера, а посебно се захваљујемо оним родитељима који су, у све дане акције, унели пуно срце и своје драгоцено слободно време. Погледајте галерију слика.

Вожња као поклон

У нашој малој заједници свако доприноси када и колико може. Данас је породица Давчик, за годишњи труд и постигнут успех, прваке наградила двочасовном вожњом шпидитером и разгледањем села.

Текст: Татјана Нимчевић