A „Salaš” cimű film bemutatója

A Balažević etno tanyán bemutatásra került a „Salaš“ cimű film, amit iskolánk nyolcadikos tanulója Dario Vojnić Hajduk rendezett. A filmet teljes egészében iskolánk tanulói hozták össze.
A film triler és horor részekből tevődik össze és furcsa eseményekről szól, amelyek egy tanyán történnek.
A filmbemutatón iskolánk tanulói, tanárai és a szülők vettek részt, külön beszédet mondott Siflis Zoltán, egykori tanár iskolánkban és a filmcsoport megalapitója.
Ez a hagyomány gazdag múltra tekint vissza Iskolánkban a fotószakkör egyike a kedvenc szakköröknek. Meg kell emliteni, hogy iskolánkból került ki Branko Ištvančić is,aki több jutalmat is kapott gyermek dokukmentumfilmek kapcsán.
Ebben az évben is indul fiklmszakkör a hónap elején, minden tanulót szeretettel várunk. Lásd a képgallériát

Fordítás: Ibolja Vitasović

Vélemény, hozzászólás?