XVIII Tartományi horvát nyelvű szavalóverseny

2019. november 9. –én pénteken Szabadkána a Városi könyvtárban megrendezésre került a XVIII Tartományi horvát nyelvű szavalóverseny.
Iskolánkat a fiatalabb kategóriában Nikolina Jurić 3. a osztályos tanuló képviselte, A haza cimű verssel, melynek költője Ratko Zvrk.
A középkategóriát iskolánkból Melisa Gadžur képviselte Dobrica Cesarić: „A meghülyült madár“ cimű verssel. A tanulók mentorai Antun Lučić és Morena Rendulić voltak.
Gratulálunk tanulóinknak és a tanároknak és türelmetlenül várjuk a következő találkozást. Meliszának pedig szivből gratulálunk a nyereményére, ami Eszékbe való utazás lesz.
Nem tudtuk nem észrevenni iskolánk volt tanulóját, aki szintén szép eredményt ért el és mi is nagyon büszkék vagyunk rá. Mennyire élveztük ezt a találkozást bizonyitják a fényképek is.

Fordítás: Ibolja Vitasović

Vélemény, hozzászólás?