Gornji Tavankut

Uređenje školskog dvoorišta

Akcija uređenja školskog dvorišta u Gornjem Tavankutu ovog proleća odvijala se u četiri etape:
1. Popravka tobogana (porodica Mujanović);
2. Dan planete Zemlje: čišćenje školskog dvorišta i okoline (porodice: Mujanović, Berberović, Čović i Kolar);
3. Uklanjanje visokog šiblja uz istočni i južni deo ograde školskog dvorišta i košenje trave (porodice: Mujanović, Čović, Dimitrijević, Vukmanov-Šimokov, Skenderović, Jozić i Balažević) i
4. Poravnavanje terena bagerom (porodica Mujanović).
Hvala, u ime škole, svim roditeljima koji su prikupili novac za izlazak bagera, a posebno se zahvaljujemo onim roditeljima koji su, u sve dane akcije, uneli puno srce i svoje dragoceno slobodno vreme. Pogledajte galeriju slika.

Vožnja kao poklon

U našoj maloj zajednici svako doprinosi kada i koliko može. Danas je porodica Davčik, za godišnji trud i postignut uspeh, prvake nagradila dvočasovnom vožnjom špiditerom i razgledanjem sela.

Tekst: Tatjana Nimčević