„Putovima Ante Sekulića“

Podeli sa prijateljima

Program za za skup povodom obeležavanja dana „Putovima Ante Sekulića“, od 17. do 19 maja 2018. godine

17.05.2018. godine (četvrtak)

  • 14,00 - Dolazak gostiju u Sombor, gde goste dočekuje župnik Franjo Ivanković (broj telefona: +381(0)694767408);
  • Obilazak Sombora;
  • 15,00 - Polazak za Tavankut;
  • 16,00 - Dolazak u Tavankut - osveženje u muzičkom kabinetu (Pribičević, Skenderović, Stantić, Francišković, Marjanušić);
  • Razmešataj dece i odraslih po objektima: škola - svi dečaci i učitelj Vedran Iskra, samostan - sve devojčice i dve učiteljice (po dogovoru), salaš - direktorica (jednokrevetna soba), vozač (jednokrevetna soba) i ostali učitelji u dvokrevetnim sobama;
  • 17,00 - Radionica “Upoznavanja” (Larisa Gvozdenović);
  • 17,30 - Proba priredbe - gosti i domaćini (Sonja, Sandra, Sanjin);
  • 18,30 do 19,00 - Radionica “Roljanje” (Danijela R. i Miroslav R.);
  • 19,00 - Večera za učenike - muzički kabinet;
  • 19,30 “Karaoke” (Strahinja, Stevan);
  • 20,00 - Večera za odrasle u “Galeriji” u Tavankutu (Sandra, Mirjana C., Sanjin, Danijela, Slavko B.);

18.05.2018. godine (petak)

  • 08,00 - Doručak;
  • Nakon doručka do 10,00 - Radionica “Slama” (Zora Sloboda);
  • 10,00 do 11,00 - Radionica “Putovima Ante Sekulića” (Sanjin I Mirjana C.);
  • 11,15 - Polazak za Suboticu (Mirjana C. i Zoran Đ.);
  • Obilazak grada do 13,30;
  • Odlazak na Palić;
  • 14,30 - Polazak za Suboticu;
  • 15,00 - Obilazak katedrale u Subotici;
  • Povratak u Tavankut;
  • Po dolasku u Tavankut - ručak u muzičkom kabinetu;
  • 17,00 - Priprema za program;
  • 18,00 - Svečani program “Putovima Ante Sekulića” u holu škole;
  • 19,00 - Večera za decu u muzičkom kabinetu;
  • 19,30 - “Disko” veče (Strahinja);
  • 20,00 - Večera za odrasle u “Galeriji” u Tavankutu (Zora, Ivana, Stanislava i Miroslav R.);


19.05.2018. godine (subota)

  • 8,00 - Doručak;
  • 9,00 do 10,00 - Radionica “Čula” (Kristijan);
  • 10,00 do 11,00 - Radionica “Putevima glagoljice” (Kristijan);
  • 11,00 do 12,00 - Radionica “Mostovi tolerancije” (Larisa Gvozdenović);
  • 12,30 - Ručak u muzičkom kabinetu - za sve učesnike;
  • Nakon ručka - ispraćaj gostiju. 

Svi radnici naše škole su pozvani na saradnju, a u zagradama su navedeni direktni učesnici određenog dela programa, takođe - iz naše škole. Hvala!

Ostavite odgovor