Слаткиш за осмех

Чланови Ученичког парламента наше школе су, петог дана Дечије недеље, заједно са директорицом школе Станиславом Стантић Прћић и наставницом Данијелом Раднић, сада већ традиционално, посетили своје мале другаре у вртићу „Петар Пан“ у Доњем Таванкуту.
Парламентарци су малишанима и њиховим васпитачима измамили осмехе на лицима, јер су их даривали слаткишима, јабукама и рачунаром. У току читаве Дечије недеље, сви ученици виших разреда, несебично су доносили и сакупљали слаткише, да би све је протекло у духу овогодишњег слогана: „Подељена срећа два пута већа”. Сви запослени у вртићу били су посебно захвални на рачунару који ће им олакшати реализацију активности са малишанима и истакли су значај квалитетне сарадње са нашом школом.
У духу доброчинства, већ се радујемо наредној Дечијој недељи и несебично делимо срећу и осмехе са нашим малим другарима из вртића „Петар Пан”.

Текст: Данијела Раднић