Завршена хуманитарна акција

Хуманитарна акција Сви за једног ❤ за све успешно је завршена у нашој централној школи, као и у подручним школама у Љутову и Горњем Таванкуту. Деца су поново доказала да имају велико срце за другога, када је то потребно. Акцији су се придружили и одрасли из више места: Суботице, Габрића, Панчева и Таванкута. Велика кутија за дарове била је пуна слаткиша, играчака и школског прибора. Много деце је било обрадовано за Ускрс. Наша мапа доброте црвенила се од срца по читавом Доњем и Горњем Таванкуту, Љутову, Чикерији, Габрићу, Суботици и Панчеву. Велику кутију са даровима смо однели у жупни Царитас и предали влч. Маријану Вукову. Задржали смо се с њим у краћем разговору, где је он похвалио дечију доброту и подсетио их на важност образовања и допринос друштву.
Ова хуманитарна акција ујединила је више срца и оправдала свој назив Сви за једног ❤ за све. Погледајте галерију слика.