HIPPO, međunarodno takmičenje iz engleskog jezika

Učenici naše škole učestvuju u HIPPO međunarodnom takmičenju iz engleskog jezika već petu godinu zaredom. Preliminarna runda je održana u našoj školi u petak, 11. marta. Učestvovalo je 14 učenika, koji su bili podeljeni u tri kategorije, na osnovu uzrasta: Dušan Urukalo, Andrej Davčik, Teodora Vujković, Hana Lebović, Marijana Skenederović, Nemanja Vojnić Hajduk i Ivan Horvat (Hippo 1), Miljana Antal i Nemanja Moravčić (Hippo 2), Ivana Moravčić, Jonatan Sijanta, Ana Davčik, Andreas Damjanoski i Anđela Stantić (Hippo 3). U polufinale ovog takmičenja plasiraće se 10 posto najbolje rangiranih učenika u našoj zemlji.
Hvala nastavnicama i učiteljicama: Svetlani Pribičević, Ibolji Vukobratović i psihologu - Dragani Miranović za pomoć pri organizaciji takmičenja u našoj školi.
Želimo našim učenicima puno sreće! Pogledajte galeriju slika.

Prevod: Miroslav Rauš