HIPPO међународно такмичење из енглеског језика

Ученици наше школе учествују у HIPPO међународном такмичењу из енглеског језика већ четврту годину заредом. Прелиминарна рунда је одржана у нашој школи у петак, 24. априла. Учествовало је 13 ученика наше школе, који су били подељени у три категорије на основу узраста: Маријана Скендеровић, Немања Војнић Хајдук, Иван Хорват, Миљана Антал, Немања Моравчић (Hippo 1), Теолинда Главаш и Јонатан Сијанта (Hippo 2), Ана Давчик, Андреас Дамјаноски, Бојана Кнежевић, Анђела Стантић, Огњен Берберовић и Вељко Вуковић (Hippo 3). У полуфинале овог такмичења пласираће се 10 посто најбоље рангираних ученика у нашој земљи. Ментори такмичара су Светлана Прибичевић и Мирослав Рауш.
Хвала наставницима и учитељицама, Ибољи Вукобратовић, Биљани Војнић Хајдук и Бели Анишићу за помоћ при организацији такмичења у нашој школи.
Желимо нашим ученицима пуно среће! Погледајте галерију слика.

Превод: Мирослав Рауш