Misa zaziva Duha Svetoga za blagoslov nove školske godine

Župna crkva Presvetog srca Isusova, 19.rujna, bila je posebno lijepa jer su je krasila djeca koja pohađaju Katolički vjeronauk. Glasovi djece i njihovih učiteljica, učitelja, nastavnica i nastavnika činili su ovu misu, koju je predvodio župnik - vlč. Marijan Vukov, veoma posebnom jer smo se okupili Gospodina moliti za blagoslov školskih torbi i nove školske godine. Učenici su prepoznali važnost čistog srca i bili su na ispovjedi kod gvardijana subotičkog franjevačkog samostana - fra. Ivana Miklenića, koji je ispovjedao kroz cijelu misu. Ravnaljica škole - Stanislava Stantić Prćić, kao i svake godine tako i ove podržala je dječju želju doći na misu za blagoslov nove školske godine i prisustvovala istoj. Zahvaljuju joj 212 srdašca naše djece, koji pohađaju Katolički vjeronauk i radujemo se novoj školskoj godini. Pogledajte galeriju slika.

Tekst: Zorica Svirčev