Európai döntő Hippo Nemzetközi Angol Nyelvverseny

Naša učenica, Ana Davčik, nastavlja da niže uspehe. Ana je jedna od troje učenika iz Srbije, u svojoj uzrasnoj kategoriji, koji su se plasirali na evropsko finale Hippo međunarodnog takmičenja iz engleskog jezika. U Aninoj uzrasnoj kategoriji - Hippo 3, bilo je prijavljeno više od 12530 takmičara iz celog sveta, a u evropsko finale su se plasirala najbolja 34 učenika, što govori o izuzetnom uspehu koji je Ana ostvarila. Takmičenje je održano u Lidu di Jesolo u Italiji 18. i 19. maja, gde je Ana otputovala u pratnji nastavnika Miroslava Rauša. Ana je ostvarila zapažen rezultat, ali ono što je još važnije - upoznala je mnogo prijatelja iz drugih država i posetila znamenitosti Venecije, kao što su: Trg Svetog Marka i most Rialto.
Čestitamo Ani na ovom izuzetnom uspehu! Lásd a képgalériát.