Misa zaziva Duha Svetoga za blagoslov nove školske godine

Župna crkva Presvetog srca Isusova je, 19. septembra, bila posebno lepa, jer su je krasila deca koja pohađaju Katolički vjeronauk. Glasovi dece i njihovih učiteljica, učitelja, nastavnica i nastavnika činili su ovu misu, koju je predvodio župnik - vlč. Marijan Vukov, veoma posebnom, jer smo se okupili Gospodina moliti za blagoslov školskih torbi i nove školske godine. Učenici su prepoznali važnost čistog srca i bili su na ispovedi kod gvardijana subotičkog franjevačkog samostana - fra. Ivana Miklenića, koji je ispovedao kroz čitavu misu.
Direktorica škole - Stanislava Stantić Prćić, kao i svake godine, podržala je dečju želju doći na misu za blagoslov nove školske godine i prisustvovala istoj. Zahvaljuju joj 212 srdašaca naše dece, koji pohađaju Katolički vjeronauk i radujemo se novoj školskoj godini. Pogledajte galeriju slika.