Слаткиш за осмех

Ученички парламент школе организовао је хуманитарну акцију Слаткиш за осмех, уз подршку наставница Данијеле Раднић и Сандре Илић Костић.
Наиме, током претходне недеље сакупљали су се слаткиши за децу из вртића Петар Пан у Доњем Таванкуту. Свако ко је био у могућности донео је чоколадицу, бананицу или неки сличан слаткиш, а након завршетка акције направљени су пакетићи за свако дете у вртићу.
Подела ових скроммих, али од срца припремљених поклончића, одржана је 5. децембра у просторијама вртића. Сва деца и њихови васпитачи били су пријатно изненађени овим гестом и нису штедели своје осмехе.
Циљ акције био је да обрадујемо наше малишане и да им покажемо да њихови велики другари мисле на њих. (Види галерију слика)

Tekst: S.I.K.