Adatvédelmi irányelvek

A osmgubec.edu.rs weboldal használatának általános feltételei
Adatvédelmi politika

Általános szabályzatok

1. Ez a weboldal a „Matija Gubec” Általános Iskola tulajdonában áll Tavankut, Szerb Köztársaság (a továbbiakban: Matija Gubec Iskola). A weboldal használatára az Adatvédelmi irányelvek és a Felhasználási feltételek vonatkoznak.
2. A weboldal használatakor felelőséget vállalunk , hogy a ránk bizott személyes és bizalmas adatokat megvédjük a visszaélésekkel szemben, és lehetővé tegyük, hogy a
használatuk ellenőrzés alatt álljon.
3. Az egyik biztonsági intézkedés az érvényes Adatvédelmi Szabályzat, amely összhangban áll a személyes adatok védelméről szóló általános rendelettel (GDPR) és amelyet a weboldal használati feltételeinek szerves részeként tettek közzé.

4. Kérjük, ismerkedjen meg a Tavankut Matija Gubec Általános Iskola oldalának adatvédelmi szabályzatával, mivel úgy véljük, hogy elolvasta és elfogadta weboldalunk használatát. Ha nem ért egyet a weboldal adatvédelmi irányelveivel, kérjük, ne használja az oldalt.

A weboldal tartalma

5. Ez a weboldal és annak részei informatív jellegűek, és a weboldal tulajdonosa garantálja kizárólag a magával az iskolával kapcsolatos adatok pontosságát, míg az egyéb információk pontossága, alkalmazhatósága és teljessége, valamint az esetleges hibákért vagy mulasztásokért nem vállal felelősséget.
6. A Tavankut Matija Gubec Iskola fenntartja a jogot, hogy a weboldal tartalmát bármikor, előzetes értesítés nélkül megváltoztassa.

Linkek más weboldalakra

7. Az osmgubec.edu.rs oldalon található linkek, amelyek más (független) webhelyekre mutatnak, kizárólag az Ön kényelme érdekében jelennek meg. A Tavankut Matija Gubec Iskolája nem ellenőrzi ezen (más) webhelyek tartalmát, és nem vállal felelősséget ezen webhelyek egyikéért vagy azok tartalmáért.
8. A Tavanakúti „Matija Gubec“ Iskola nem vállal semmiféle garanciát, és nem vállal semmiféle kötelezettséget és felelősséget ezekről a weboldalakról, az ott található információkról, szoftverekről vagy egyéb tartalmakról, illetve azok használatából eredő eredményekről. Más weboldalak tartalmának hozzáférhetőségére, amelyeket a saját oldalunkon hivatkozunk, saját felelősségére vállalhatják.

Adatvédelmi illetve magánügyi politika

9. A Tavankúti” Matija Gubec” Iskola tiszteletben tartja a weboldal minden látogatójának a személyiségét. Mivel ezen a weboldalon keresztül bizonyos információkat gyűjtünk a látogatókról és a felhasználókról, kérjük, ismerkedjen meg feltételeinkkel és az információk feldolgozásának módjával.
10. Az általunk összegyűjtött információkat a következő célokra használjuk fel, amikor a Tavankúti „Matija Gubec” iskola oldalára kattintunk:

• webhelyünk fejlesztésére;
• információink minőségének javítására és
• e-mail küldésére.

11. Csak olyan információkat gyűjtünk, amelyeket önök önkéntesen töltenek fel a weboldalra a megfelelő formákon keresztül.

Milyen magánadatokat gyűjtünk

12. A weboldal tartalmának böngészéséhez nincs szükség regisztrációra.
13. A „Matija Gubec” iskola oldalán bemutatja magát az iskolát (az iskola alkalmazottait és az iskola tanulóit), eseményeket az iskolában, olyan eseményeket, ahol iskolánk aktív résztvevő intézményként működik, és az iskolán kívüli eseményeket, amelyek a jelenhez kapcsolódnak.
14. A weboldalra történő regisztráció a következő esetekben szükséges:

• hozzászólás a cikkekhez (hozzászólások);
• ha aktiv résztvevő szeretne lenni a Fórum oldalunkon;
• ha értesítéseket szeretne kapni az új cikkekről (hozzászólásokról), megjegyzéseket ezekről és
• ha azokhoz a tartalmalhoz szeretne hozzájutni, amelyet kizárólag a jelenlegi hallgatók és az iskolai alkalmazottak számára szántak.

15. A weboldalra való jelentkezéskor, amit egy forma alapján kell kitölteni a következő adatok szükségesek: Az Ön vezetékneve és neve valamint az e-mail cime.

Hogyan dolgozzuk fel az Ön személyes adatait

16. A „Matija Gubec” iskola web oldala nem fogja megosztani az Ön személyes adatait, amelyeket a regisztrációkor és a regisztráció során megkap.
17. Ha regisztrál egy adott eseményre, az Ön hozzájárulásával, az Ön adatait megosztják a partnerekkel vagy az esemény társszervezőivel.

A személyes adatokhoz való hozzáférés

18. Ha részletes tájékoztatást szeretne kapni arról, hogy a Tavankúti „Matija Gubec” Iskola weboldala tárolja és feldolgozza az Ön adatait, vagy szeretné, ha módosítanánk vagy törölnénk, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a webhely Adminisztrátorának címén.

Záró határozatok

20. Az Ön érdeke, hogy olvassa el ezt az Adatvédelmi irányelvet, amikor belép a webhelyre, és értesül a változásokról.
21. Ha az Adatvédelmi Szabályzatunk változásainak közzététele után használja az oldalt, akkor feltételezzük, hogy ismeri őket és teljes mértékben elfogadja őket.

Függelék:
Felhasználási feltételek