Nyitólap

Üdvözöljük a tavankúti Matija Gubec Általános Iskola tanulóinak és tanárainak honlapján.

A prezentáció az a hely, ahol Önt értesítjük az iskolánkról és az iskolai aktivitásokról, de a feladata az is, hogy oktassa a tanulókat, tanárokat, szülőket és a helyi közösségeket a tudomány, a technika, a sport... területén.

Web-oldalunk rendezésénél nagy hangsúlyt fektetünk a következő tényezők tiszteletben tartására:
- a domenek törvényességére, terjedelmére és fajtájára.
- az intézmény integritására,amelyet a web-oldal képvisel, valamint a dolgozók, szülők és tanulók integritására.
- a személyi adatok titokban tartására való jogára, úgy a tanulók, szülők, vlamint a foglalkozottakat illetően.
- a feltüntetett adatok pontosságára, (a forrás hitelességére) oly módon,hogy az adatokat szerzői joggal tüntetjük fel, az adatokat ellenőrizzük, nyilvántartjuk és megőrizzük egy meghatározott ideig.

Web-oldalunk öt nyelven érhető el: szerbül és horvátul (amely nyelveken hivatalosan folyik az oktatás), magyarul (mint a környezet nyelve), valamint angolul és németül (mint idegen nyelvek). A szerb nyelvű web-oldal ciril és latin irásban is elérhető.
Minden oldal le van forditva ezekre a nyelvekre és hozzáférhető  az iskola web-oldalán.