Óvatoska

Március 10-én, pénteken a Szabadkai Gyermekszínház helyiségeiben rendezték meg a Városbemutatót:
- Szabadka - döntő,
a Szerb Köztársaság Közlekedésbiztonsági Ügynöksége szervezésében.
Iskolánk csapatát a következő tanulók alkották:: Ivona Stipić és Danica Iršević - 1. b, Nikola Nađ - 1. c, Mia Neorčić - 1. osztály és Tatjana Nimčević tanárnő.
Bajnokaink mindkét játék összes kvízkérdésére helyesen válaszoltak, és maximum 92 pontot értek elpontokat, egy másik iskolával együtt. Az esély arra, hogy ki viheti haza az aranyérmet egy további kirakós játék döntött.
Gratulálunk csapatunknak: diákok, Mirjana Savanov és Slavica Pokornić tanárok, valamint
szülők!
Gratulálunk a „Sonja Marinković" iskola első éves diákjainak is. - és ezüstünk aranyként ragyog!
Lásd a képgalériát.

Nemzetközi Nőnap

A Nemzetközi Nőnapot minden évben március 8-án ünneplik szerte a világon. Iskolánkban a tanulók mindig erre a napra készülnek. Volt, aki üdvözlőlapokat készített az anyukáknak, volt, aki virágültetésben vett részt, volt, aki videoüzenetet rögzített, a diákparlament pedig úgy döntött, hogy ezt a napot „a történelmet megváltoztató nőknek” szenteli. A diákparlament tagjai kiválasztottak egy-egy híres nőt, elkészítették rövid életrajzát és idézetét, amelyről híres. Ezeknek a nőknek az érdemei és kinézetük az iskola főbejáratánál található táblán látható.

„Misliša” iskolánkban

Idén tanulóink részt vettek ezen az általános és középiskolások országos matematika versenyén.
50 diák mérte össze matematikai tudását elsőtől nyolcadik osztályig.
Gratulálunk minden résztvevőnek és várjuk az eredményeket.