A humanitárius cselekvés befejeződött

Humanitarna akcija Svi za jednog ❤ za sve uspješno je privedena kraju u našoj centralnoj školi, te područnim školama u Ljutovu i Gornjem Tavankutu. Djeca su ponovno dokazala da imaju veliko srce za drugoga u potrebi. Akciji su se pridružili i odrasli iz više mjesta: Subotica, Gabrić, Pančevo i Tavankut. Velika kutija za darove bila je puna slatkiša, igračaka i školskog pribora. Mnogo djece je bilo obradovano za Uskrs. Naša mapa dobrote crvenila se od srca po čitavom Donjem i Gornjem Tavankutu, Ljutovu, Čikeriji, Gabriću, Subotici i Pančevu. Veliku kutiju sa darovima smo odnijeli u župni Caritas i predali vlč. Marijanu Vukovu. Zadržali smo se s njim u kraćem razgovoru, gdje je on pohvalio dječju dobrotu i potaknuo ih na važnost obrazovanja i doprinos društvu.
Ova humanitarna akcija ujedinila je više srca i opravdala svoj naziv Svi za jednog ❤ za sve. Lásd a képgalériát.

Vélemény, hozzászólás?