Európai tudásvetélkedő a pénzről 2021

Március 24., szerdán európai online vetélkedő volt a You Tube csatornán illetve a Kahoot platformon. A vetélkedő 12 órakor kezdődött, amlelyen 300 tanuló vett részt Európa szerte.
A projektum célja a 13-15 éves gyerekek pénzügyi tudásának növelése volt. A versenyt az Eorópai Bank Szövetség rendezte Brüsszelből. Szerbiában az Egyesült Bankok Szüvetsége és a Tanügyi Minisztérium rendezte ezt a projektumot.
Ebben az évben a nyolcadik osztályos tanulóink először vettek itt részt. Iskolánkat képviselték: Ognjen Berberović, Dunja Pašić, Matija Jakovčević, Dejan Mačković, akik megmutatták tudásukat és bejutottak a legjobb 100 közé. A verseny anyagát és magát a versenyt Ivana Vuković matematika tanárnő biztositotta a tanulóknak.

Fordítás: Ibolja Vitasović

Vélemény, hozzászólás?