Nutzungsbedingungen

Услови коришћења веб сајта
osmgubec.edu.rs - Основна школа „Матија Губец“ из Таванкута

Поштовани корисници,

Свака посета сајту Основне школе „Матија Губец“ из Таванкута (у даљем тексту: Школа „Матија Губец“), учествовање на Форуму, слање коментара, слање поруке и слично, значи да сте ове Услове коришћења (у даљем тексту: „Услови“) прочитали и да се са њима у потпуности слажете.
Уколико су вам ови Услови коришћења неприхватљиви, молимо Вас да одустанете од даље употребе нашег сајта.

Опште одредбе

Коришћење садржаја и информација са сајта osmgubec.edu.rs сматра се доказом да сте упознати са Условима коришћења објављеним на овој страници сајта.

Коришћење сајта и садржаја на њему

• Овај сајт и његов садржај можете користити само за личну употребу и на сопствену одговорност. Није дозвољено да садржај сајта користите у јавне и комерцијалне сврхе.
• Материјали на овом сајту су наше власништво заштићено ауторским правима.
• Неовлашћена употреба садржаја са овог сајта представља кршење Закона о ауторском и сродним правима и других закона и прописима који регулишу ову област.
• Садржај са сајта можете преузимати искључиво за информативне и едукативне сврхе, уз обавезу да ознаке ауторства са оригинала задржите на копијама.
• Уколико желите садржаје овог сајта да користите у друге сврхе које овде нису одобрене, потребно је да нас контактирате у циљу добијања одобрења за то.
• Забрањено је на овај сајт постављати противзаконите и неистините садржаје и коментаре.

Заштита података

Личне податке које као посетиоци и корисници овог сајта оставите на сајту ради добијања било које врсте информације или услуге, заштићени су у складу са Законом о заштити података о личности и нашом Политиком приватности.
Ваше личне податке користимо искључиво за обраду Ваших захтева и комуникацију са Вама. Информације, подаци и друго што остављате на овом сајту, а нису Ваши лични подаци, не сматрамо поверљивим материјалом и користимо их у складу са уобичајеном политиком администрације сајта.

Линкови ка другим веб сајтовима

Линкови (везе) на нашем сајту ка другим веб локацијама, служе искључиво за Ваше додатно информисање. Ми ни у ком виду нисмо одговорни за те веб локације нити за садржаје на њима.

Ограничене гаранције

Настојимо да све приказано на овом сајту буде тачно, коректно и актуелно, да имамо исправна имена, називе, објашњења, фотографије, итд.
И поред тога, не гарантујемо апсолутну тачност информација и података, примењивост и комплетност садржаја или апсолутно одсуство грешака на овом сајту. Могућа су и нека одступања од ових Услова у законски дозвољеним границама.

Ограничење одговорности

Не прихватамо одговорност за било какву штету или трошкове који могу настати као последица употребе или злоупотребе овог сајта и садржаја преузетог са њега.

Заштитни знаци

Логотипи, заштитни знаци, називи, ознаке и слично, који се појављују на овом сајту, заштитни су знаци школе „Матија Губец“ из Таванкута и других одговарајућих субјеката и не могу се ни на који начин користити без сагласности власника.

Употреба колачића

Колачичи не прикупљају личне податке и информације о појединцима. Сви преузети подаци су аналитичке и збирне природе.

Завршне одредбе

• Употребом овог сајта потврђујете да сте прочитали, разумели и прихватили ове Услове коришћења и да ћете их поштовати.
• Ми задржавамо право да ове Услове ажурирамо или променимо без претходног упозорења.
• Све промене одредби ових Услова бити ће приказане на овој страници сајта osmgubec.edu.rs.
• У Вашем је интересу да повремено проверите да ли су се Услови променили.
• Поједине одредбе ових Услова коришћења могу се подредити изричито наглашеним условима и истакнутим обавештењима датим на неким другим местима на овом сајту.

Санкције за кршење ових одредби

У случају кршења одредби ових Услова коришћења, можемо послати упозорење, привремено или за стално блокирати приступ сајту, поднети пријаву надлежним органима или поднети тужбу.
Ови Услови коришћења и наведене одредбе се тумаче у складу са законима Републике Србије.

Ажурирано, од стране Администратора сајта, 11. новембра 2019. године