NURDOR ceruzák

Mindannyian egy nehéz év tanúi vagyunk, amely mögöttünk van, és amely sok kihívást állított mindenkinek. Amire az előző év nagyon emlékeztetett bennünket, az az, hogy szolidaritásra és empátiára van szükségünk.
Iskolánk tanulói a rákos gyermekek szüleinek országos szövetségével - a NURDOR-val közösen ünnepelték a rákos gyermekek világnapját, február 15-ét. 100 dináros adományukkal büszke tulajdonosokká váltak egy csodálatos ceruzának és büszke fiatal filantrópok lettek. A diákok ceruzát kaptak egy könyvjelzővel: „Ültess növényt, légy hős!".
A ceruzával írható és tartalmaz magokat (menta, bazsalikom vagy levendula). Kartondobozba - könyvjelzőbe van csomagolva, amelyen a magok ültetésére vonatkozó utasítások találhatók.
Az ebből az alkalomból elküldött üzenetek a következők voltak: „Írj minél többet", „Olvass minél többet", „Amikor csak tudsz ültess növényt " és "Mindig segíts másoknak".

Fordítás: Ibolja Vitasović