Završna priredba

U Domu kulture je održana priredba povodom završetka školske 2023/24. godine. Svečanost je započeta horskim izvođenjem numere „Deca su ukras sveta”, nakon čega je Josip Mamužić izrecitovao pesmu Nade Landek: „Za kraj školske godine”. Direktorica škole - Stanislava Stantić Prćić, pozdravila je prisutne, hor je otpevao pesmu „Šaputanje”, a zatim je usledila predstava 4.b odeljenja. Posle zabavnog programa, uručene su zahvalnice, diplome i knjige učenicima od prvog do sedmog razreda. Nastavničko veće škole je sve prvake nagradilo diplomom i knjigom za uspešno savladan Program nastave i učenja prvog razreda, dok su za najbolje učenike u svojoj generaciji, od drugog do sedmog razreda, proglašeni: Merlin Mujanović (2.c), Milovan Milovac (3.b), Anđela Iršević (4.b), Nađa Bedeković (5.b), Andrej Davčik (6.b) i Marijana Skenderović (7.a).
Nova školska godina počinje u ponedeljak, 2. septembra, a do tada svim đacima i zaposlenima želimo odmor ispunjen lepim trenucima! Pogledajte galeriju slika.

Tekst: Nevena Ivić