Oglasni prostor

Na ovoj stranici ćete moći da oglašavate i nudite svoje usluge i proizvode koji su povezani, isključivo, sa potrebama učenika škole i to iz oblasti: obrazovanja, školovanja, sporta, igre i plesa, tehnike i tehnologije, stranih jezika, ishrane...

Oglašavanje i reklamiranje je besplatno, ali ćemo rado prihvatiti svaku Vašu donaciju ili sponzorstvo u obliku materijalno-tehničkih sredstava ili usluga, koje su potrebne školi, ili novčanog priloga koji ćemo upotrebiti za nabavku školskog vozila, potrebe đačke užine ili druge potrebe škole.

Zadržavamo pravo odluke da li će Vaš oglas biti objavljen ili ne. Svaki postavljeni oglas može biti na stranici sajta, najduže, do 60 dana.

Sve ostale informacije u vezi oglašavanja možete dobiti ukoliko nam se obratite telefonom ili E_poštom ili dođete lično u sekretarijat škole.

April 2024. godine

Školski kombi

Pomozite nam, novčanim prilogom, da nabavimo vozilo za potrebe škole. Kutija sa prilozima se nalazi u sekretarijatu škole.
Hvala!

Računari i oprema