A Diákparlament megjutalmazta a legpéldásabb osztályt.

A Diákparlament első ülésén megfogalmazták a képviselők az ötletet, hogy a félév végén a legkevesebb fegyelmi bejegyéssel és a legkevesebb eljárással rendelkező osztályt jutalmazzák. Az első félév utolsó hetében az iskolapszichológussal együttműködve a Diákparlament tagjai a naplókat elemezve arra a következtetésre jutottak, hogy a legpéldásabb a 8.b osztály, amelyre mindössze két beirás volt. Az első félév utolsó munkanapján csokoládéval jutalmazták a 8.b tanulóit és osztályfőnökét. A diákparlament döntött arról is, hogy a legtöbb beiratkozó tagozatot „bünteti”, így a 6. osztályos diákok csípős cukorkát kaptak.
A kampányt a második félévben is lebonyolítjuk, és reméljük, hogy az édes nyeremény a lehető legjobb teljesítményre ösztönzi majd diákjainkat.

Fordítás: Ibolja Vitasović

Vélemény, hozzászólás?