Učenički parlament nagradio najuzornije odjeljenje

Tijekom prvog sastanka Učeničkog parlamenta članovi su predložili ideju da se na kraju polugodišta nagradi odjeljenje koje bude imalo najmanje disciplinskih upisa i najmanje izrečenih mjera. U zadnjem tjednu prvog polugodišta, u suradnji sa školskim psihologom, članovi Učeničkog parlamenta analizirali su dnevnike i došli su do podatka da je najuzornije odjeljenje 8.b, koje je imalo samo dva upisa. Učenici i razrednik 8.b nagrađeni su zadnjeg radnog dana prvog polugodišta čokoladama. Učenički parlament odlučio je i ,,kazniti'' odjeljenje s najvećim brojem upisa te su učenici 6.b dobili ljute bombone.
Akciju ćemo provoditi i tijekom drugog polugodišta te se nadamo da će slatka nagrada biti poticaj našim učenicima da budu što bolji.

Lektura: Ivan Mikulić