Durch das Lesen an die Sterne

Učenici 7. a razreda, Fabijan Dulić, Luka Vuković i Martin Vuković, sudjelovali su, dana 3. ožujka, na drugoj razini natjecanja u znanju i kreativnosti Čitanjem do zvijezda za osnovne škole koja se je održala u Gradskoj knjižnici Subotica.
Osvojili su 3. mjesto s osvojena 52 boda (Fabijan Dulić - 19 bodova, Luka Vuković - 18 bodova, Martin Vuković - 15 bodova). Škola „Matko Vuković“ Subotica osvojila je 2. mjesto sa 76 bodova te 1. mjesto sa 79 bodova. Upravo su se te dvije ekipe plasirale i na treću, a ujedno i posljednju razinu natjecanja koja će biti održana online u mjesecu svibnju.
Čestitamo našim učenicima te im želimo još više uspjeha sljedeće godine, jer književnost otkriva ono što stvarnost skriva.