Stručni skup u našoj školi

U našoj školi je 26. septembra održan stručni skup pod nazivom Organizacija rada tijekom izvanrednog stanja u odgojno-obrazovnim i obrazovno-odgojnim ustanovama, koji je organizovala Fondacija za razvoj hrvatske zajednice u Republici Srbiji „Cro-Fond“ i HPD „Bela Gabrić“. Skup je bio namenjen vaspitačima, nastavnicima i profesorima koji rade u nastavi na hrvatskom jeziku, a otvorila ga je moderator Margareta Uršal.
Na početku skupa prisutne je pozdravila direktorica škole Stanislava Stantić Prćić, koja im je dobrodošlicu iskazala i malim znakom pažnje - jabukom koja je simbol Tavankuta i školskim časopisom Gupčevi školarci. Osim toga, učesnici skupa imali su priliku razgledati školu, pogledati radove, kao i čuti o brojnim aktivnostima u kojima učenici i nastavnici naše škole učestvuju.